جوانسازی دست ها

جوانسازی دست ها

همانطور که می دانید بالا رفتن سن باعث می شود که پوست حالت خشکی و پیری به خود بگیرد ، در واقع این مشکل به خاطر کاهش میزان قابل توجهی از چربی های زیر پوست است و البته افتادگی پوست در اثر از بین رفتن حالت الاستینه پوست طبیعی است .

می توان این مشکل را با تزریق چربی در دست ها برطرف نمود ، تزریق چربی با روش لیپوماتیک انجام می شود .

لیپوماتیک که یک روش موثر برای برداشتن چربی از اندام های مختلف بدن است ، می تواند چربی های برداشته شده را در قسمت های دیگری از بدن تزریق نمود ، این ویژگی بارز لیپوماتیک به جراح کمک می کند تا با پیروی از روش های نوین جوانسازی اندام های ظریفی از بدن مانند دست ها را انجام دهد .

در واقع از روش لیپوماتیک برای برداشتن چربی از ناحیه شکم یا پهلو استفاده می شود و در نهایت از ربی را به اندام دیگری پیوند می زنند، دست ها گزینه های خوبی برای تزریق چربی هستند و فرد تنها در یک جلسه می تواند زیبایی و طراوت را به دستان خود هدیه نماید .

جوانسازی دست

جوانسازی دست ها با تزیرق چربی کمک می کند تا بافت زیر پوست دارای چربی های جدیدی بشود که در نهایت باعث زیبا سازی این ناحیه گردد،تزریق چربی تاثیر گذار و ماندگار است و باعث می شود تا به مدت یک سال و بیشتر دست های شما زیبا و جوان شوند و از افتادگی پوست این ناحیه جلوگیری شود، دست ها در این حالت روشن تر می شوند و در نهایت ظاهر زیبا تر و نرم تری داشته باشد.

لیپوماتیک بی خطر بوده و امکان پیوند چربی را به شما می دهد ، از این قابلیت می توانید برای تزریق چربی در سینه ها و باشن نیز استفاده کنید، همچنین تزریق چربی در ناحیه تناسلی نیز باعث جوانسازی این ناحیه شده و از افتادگی آن جلوگیری می نماید.

منبع: سایت دکتر نجف بیگی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =